سبک ها و مدل های متنوع انواع میز نهار خوری :

تفاوت سبک ها و مدل ها انتخاب های زیادی در خرید به شما می دهد. انواع سرویس غذاخوری به صورت شیشه ای، چوبی، فلزی و در سبک های مدرن، کلاسیک و سنتی موجود است.

میز های چوبی :

اگر می خواهید سرویس غذاخوری شما تا سال های سال شما را همراهی کند بهتر است سراغ میزهایی از جنس چوب ماهون، گردو، افرا، بلوط و ساج بروید. البته که میز هایی از جنس ام دی اف، ملامینه و تخته چند لا نیز خوب هستند اما به اندازه این چوب ها مقاومت ندارند.مدل های چوبی از محبوب ترین مدل های میز نهار خوری هستند. بعضی از آن ها در سبک کلاسیک و سنتی دارای حاشیه های کنده کاری، منبت و معرق هستند

میز های شیشه ای :

میز های چوبی گزینه های بسیار مطمئن و مناسبی هستند اما شیشه ها را نیز دست کم نگیرید. از مزیت این میز ها می توان به این مورد اشاره کرد که به راحتی با هر نوع دکوراسیون و دیزاینی هماهنگ می شوند. با انواع مبلمان نیز ترکیب خوبی به دست خواهند آورد. همچنین از آن جایی که سطح براقی دارند باعث روشن تر شدن خانه می شوند.

دقت به پایه های میز :

بعضی از میز و صندلی های کم قیمت که دارای برند خاصی هم نیستند معمولا بدون دقت و کیفیت ساخته می شوند. به همین دلیل باید دقت بیشتری به خرج دهید. دقت کنید که دوخت پارچه، نصب میخ ها و استفاده از چسب به چه صورت انجام شده است.بهترین حالت استفاده از میخ و دوخت های فلزی، پرس کاری با درجه دمای بالا است. توجه داشته باشید که بین پایه ها و میز فاصله ای نباشد. اگر فاصله ها غیر هماهنگ، نا برابر و زیاد باشد حتما کیفیت خوبی ندارد و به مرور زمان از بین می روند و راحت خراب می شوند.

سرویس غذاخوری مهبد