بهترین سرویس خواب را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید

بهترین تخت خواب چه نوع تختی است؟ سرویس خواب شامل تخت، میز آرایش و معمولا عسلی های کنار تخت می باشد که از مهم ترین وسایل هر اتاق خوابی هستند. از آنجایی که ساعات بسیاری را روی تخت خود به استراحت می پردازیم بهتر است در انتخاب آن به موارد زیادی توجه کنیم تا خریدی مناسب انجام دهیم. نکات حرفه ای ما را درباره خرید سرویس خواب دنبال کنید تا با گذشت زمان از خرید خود پشیمان نشوید. اگر زمان آن رسیده است که سرویس خواب جدیدی به خانه خود اضافه کنید، بدون توجه به این راهنمایی ها سراغ هیچ مغازه ای نروید.

مناسبت ترین نوع تخت را انتخاب کنید:

آیا به دنبال تختی هستید که مناسب اتاق خواب کوچک شما باشد یا به دنبال تختی بزرگ برای اتاقی با فضای بازتر هستید؟

بدیهی است که تخت خواب مهم ترین قسمت سرویس خواب در هر اتاقی است، بنابراین باید تختی که انتخاب می کنید کاملا متناسب با فضا، دکوراسیون و حتی شکل اتاق باشد. علاوه بر این ها باید به این موضوع که چه کسی قرار است از تخت استفاده کند توجه کنید. به عبارتی باید تک یا دو نفره بودن و همچنین ارتفاع تخت را در نظر بگیرید. در نتیجه به هنگام انتخاب تخت باید ابتدا به جثه فردی که قرار است استفاده کند و سپس به فضای موجود در اتاق توجه کنید.

ارتفاع کم باعث می شود به هنگام نشستن روی تخت، پاهای شما جمع و زانوها بالا قرار بگیرند که به مرور زمان آسیب زا می باشد. بهترین اندازه برای ارتفاع یک تخت حدود ۳۵ الی ۴۰ سانتی متر است.

طراحی تخت را در نظر بگیرید:

لس سول، مدیر فروش شرکت bedshed می گوید: با توجه به روند تولید مبلمان و محصولات چوبی، تغییرات قابل توجهی در فریم تخت ها و زیبایی سازی آن ها صورت گرفته است. او می گوید: ما همچنان متوجه شدیم که تخت های دارای چراغ خیره کننده در حال افزایش است و من این موضوع را تحت تاثیر برنامه های تلویزیونی بازسازی منازل می دانم.

توجه به جنس تخت را فراموش نکنید:

تخت خواب ها در انواع چوبی، ام دی اف، فلزی، فرفروژه و … موجود می باشد. تخت های فلزی یا فرفروژه به نسبت انواع دیگر تخت ها دارای مقاومت بیشتری هستند و خراب شدن یا ضرب دیدگی آن ها بسیار کم تر است اما به دلیل سنگین بودن مناسب کسانی نیستند که علاقه به جا به جایی و یا اسباب کشی دارند.

سرویس خواب دنیز